Okna PCV Świebodzice


Jeśli chcesz wybrać solidne, wytrzymałe okna PCV i Świebodzice są miejscem, w którym budujesz lub remontujesz dom, postaw na ofertę Europlast. Nasz asortyment obejmuje szereg różnorodnych modeli z polichlorku winylu, które łączą w sobie doskonałe parametry techniczne oraz wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Zakup okien PCV to ponadto inwestycja w energooszczędność i komfort termiczny niezależnie od pory roku – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Energooszczędne okna PCV – Świebodzice

Redukcja zużycia energii to aktualnie jeden z najważniejszych tematów w budownictwie. Pod tym względem znaczenie ma wiele czynników – od samych źródeł energii, po urządzenia wykorzystywane w budynku, aż po elementy konstrukcji, takie jak okna. W tym przypadku zdecydowanie najlepszym wyborem są okna z polichlorku winylu, które odznaczają się bardzo korzystnym współczynnikiem przepuszczania ciepła. Niska wartość tego parametru oznacza, że okna efektywnie blokują ciepło przed wydostawaniem się na zewnątrz w zimie, a latem pozwalają zmniejszyć tempo nagrzewania się budynku. To z kolei przekłada się na niższe zużywanie systemów ogrzewania, które przeważnie odpowiadają za dużą część energii wykorzystywanej przez budynek. W rezultacie okna PCV w Świebodzicach mogą być doskonałym sposobem, by zmniejszyć zużycie prądu lub gazu, co pozwoli zminimalizować wydatki na rachunki i zredukować wpływ na środowisko naturalne.

Okna Świebodzice – propozycje Europlast skupiające się na optymalizacji zużycia energii

Oferta firmy Europlast zawiera kilka różnych serii okien, które zostały przygotowane pod kątem zapewnienia jak najlepszej izolacji cieplnej. Poszczególne propozycje są wyposażone w rozwiązania, które gwarantują jeszcze korzystniejsze wartości współczynnika przewodzenia ciepła. Dla przykładu konstrukcja okien REHAU SYNEGO obejmuje specjalną, dodatkową uszczelkę środkową, podczas gdy GENEO to seria produktów z bardzo szczelnego kompozytu RAU-FIPRO. Warto podkreślić, że okna GENEO nie mają stalowego wzmocnienia, które jest częstym powodem powstawania mostków ciepła.

Świebodzice – okna o wyjątkowym stylu od Europlast

Same parametry techniczne to nie wszystko. Aby okna w stu procentach spełniały wymagania użytkowników, muszą być także odpowiednio dopasowane do bryły i konstrukcji budynku. Standardowe, prostokątne modele nie zawsze się sprawdzą – w ofercie Europlast można jednak znaleźć również bardziej nietypowe produkty. Na szczególną uwagę pod tym względem zasługują okna Rehau SYNEGO dostępne w kilku wariantach:

  • prostokątnym,
  • trójkątnym,
  • łukowym,
  • ukośnym,
  • szczeblinowym.

Ponadto wszystkie rozwiązania Europlast powstają z uwzględnieniem aktualnych trendów w budownictwie. Dzięki temu można je bez problemu dostosować do projektu dowolnego domu, zapewniając estetyczny i spójny efekt. Aby ocenić wygląd okien jeszcze przed zakupem, możesz skorzystać z konfiguratora online.

Okna Świebodzice – wybierz doświadczenie i postaw na polskiego producenta

Działamy na rynku już od 1996 roku, a nasze bogate doświadczenie pozwala oferować klientom najlepsze rozwiązania, wyróżniające się wysoką wytrzymałością i optymalnymi parametrami technicznymi. Przygotowując nasze produkty, korzystamy ze wsparcia zaufanych partnerów – jednym z nich jest firma REHAU odpowiedzialna za dostarczanie profili szklanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz i wyboru solidnych, sprawdzonych rozwiązań. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru okien skontaktuj się z nami, by uzyskać poradę od ekspertów Europlast.


Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami