Okna PCV Głogów


W trakcie budowy lub remontu należy wziąć pod uwagę szereg różnych czynników, m.in. parametry oferowane przez oknaGłogów jest jednym z licznych miejsc w Polsce, w których można skorzystać z propozycji firmy Europlast. Oferujemy okna z PCV, czyli polichlorku winylu – to tworzywo sztuczne o wielu zaletach, które przekładają się na doskonałą izolacyjność akustyczną i termiczną. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi cechami produktów z naszej oferty.

Okna PCV Głogów – wytrzymałość, szczelność i skuteczna izolacja termiczna

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić właśnie na okna PCV. Głogów to miasto, w którym należy zadbać m.in. o izolację termiczną i akustyczną – to czynniki, w których produkty z polichlorku winylu nie mają sobie równych. Wybierając rozwiązania Europlast, można skutecznie zadbać o komfort mieszkańców domu poprzez ograniczenie hałasu z zewnątrz i utrzymanie stabilnej temperatury w pomieszczeniach. Jednocześnie jest to sposób na redukcję negatywnego wpływu na środowisko oraz obniżenie rachunków – niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że zapotrzebowanie na ogrzewanie czy klimatyzację znacznie spada.

Oprócz tego okna PCV oferują wyjątkową wytrzymałość, która wiąże się z trwałością samego materiału. Polichlorek winylu jest dodatkowo w dużym stopniu odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, lecz także czynniki chemiczne czy biologiczne. W efekcie pleśń lub owady nie będą stanowić żadnego problemu, podobnie jak intensywne opady czy trudne warunki pogodowe. Na uwagę zasługuje również szczelność okien PCV – w Głogowie można zakupić m.in. modele z serii SYNEGO, wyposażone w specjalną uszczelkę środkową, która jeszcze bardziej poprawia właściwości produktu w tym zakresie.

Unikatowy wygląd okien – Głogów z ciekawymi projektami firmy Europlast

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając okna w Głogowie? Nie bez znaczenia jest także wygląd poszczególnych produktów. W przypadku oferty Europlast wszystkie propozycje powstają z uwzględnieniem aktualnych trendów oraz preferencji użytkowników, dzięki czemu można bez przeszkód dopasować swój wybór do własnych upodobań oraz do aranżacji domu. Co więcej, można u nas kupić okna o niestandardowych kształtach. Takie rozwiązania są dostępne przede wszystkim w ramach serii Synego 80 mm– poza standardowym, prostokątnym formatem istnieje możliwość zamówienia okien w wersji trójkątnej, ukośnej, łukowej

Okna Głogów – solidne rozwiązania od Europlast i REHAU

Nasze okna powstają z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji, a także sprawdzonych i solidnych rozwiązań dostarczanych przez zaufanych partnerów. W kwestii profili szklanych stawiamy na współpracę z REHAU, którą prowadzimy już od ponad 20 lat. To niemiecki producent, który stawia na wysoką jakość oraz spełnianie wszystkich potrzeb klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy standard produktów dla naszych klientów – przejrzyj naszą ofertę lub skorzystaj z konfiguratora online i złóż zamówienie, by przekonać się na własną rękę.

Okna PCV Głogów – postaw na polskiego producenta

Jesteśmy polską firmą i działamy na rynku już od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć rozległą wiedzę, którą przekuwamy w coraz lepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko okna – to również parapety i rolety dopasowane do poszczególnych serii produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – Europlast to gwarancja jakości i profesjonalnego wsparcia na każdym etapie.


Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami