Okna PCV Lwówek Śląski


Jak zadbać o komfort termiczny w domu i jednocześnie obniżyć rachunki za ogrzewanie? Warto zacząć od odpowiedniej izolacji termicznej budynku – duże znaczenie pod tym względem mają m.in. oknaW Lwówku Śląskim możesz postawić na produkty od polskiej firmy Europlast, która działa na rynku już od 1996 roku i jest w stanie zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązania z polichlorku winylu, czyli PCV. Czym charakteryzują się okna PCV i dlaczego warto na nie postawić?

Energooszczędne okna PCV – Lwówek Śląski

Okna PCV w Lwówku Śląskim to zdecydowanie najczęściej stosowane rozwiązanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Za ich popularność odpowiada wiele istotnych zalet – jedną z nich jest wyjątkowa wytrzymałość, która łączy się z odpornością na czynniki biologiczne, chemiczne i atmosferyczne. Oznacza to, że okna z polichlorku winylu utrzymują swoje właściwości nawet przy mocnym wietrze czy intensywnych opadach, a ponadto nie tracą szczelności pod wpływem wilgoci. Stawiając na okna PCV w Lwówku Śląskim, można także zażegnać problemy z pleśnią czy owadami. To jednak dopiero początek długiej listy korzyści płynących z wykorzystania polichlorku winylu. W wielu przypadkach jeszcze ważniejszy będzie wpływ takich rozwiązań na zużycie energii w domu.

Polichlorek winylu to materiał zapewniający znakomitą szczelność, a zarazem doskonałą izolację termiczną. W efekcie zapotrzebowanie na ogrzewanie w zimie lub klimatyzację latem jest zauważalnie mniejsze, co wynika ze skuteczniejszego utrzymywania temperatury wewnątrz. Bez względu na to, jakiego źródła energii używasz do ogrzewania, inwestycja w okna PCV może okazać się doskonałym sposobem na dodatkowe, długoterminowe oszczędności. Co więcej, dzięki temu można zredukować swój wpływ na środowisko naturalne, co ma kluczowe znaczenie w obliczu nowych regulacji krajowych i unijnych. Współczynnik przenikania ciepła w oknach PCV jest bardzo niski, a niektóre z nich (np. seria Synego 80 mm) odznaczają się siedmiokomorową konstrukcją, dzięki której oferują jeszcze większą szczelność.

Wybierz najlepsze okna – Lwówek Śląski z szerokim wyborem produktów firmy Europlast

Gdzie kupić wysokiej jakości okna PCV w Lwówku Śląskim? Nie musisz szukać daleko – możesz postawić na firmę Europlast z Lubina. Jesteśmy obecni na polskim rynku już od ponad 25 lat, nieustannie wspierając naszych klientów przez dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Nasza oferta obejmuje m.in. okna GENEO z kompozytu RAU-FIPRO czy serię REHAU SYNEGO z dodatkowymi uszczelnieniami. Szeroki wybór pozwala nam spełniać potrzeby wszystkich klientów poszukujących trwałych, szczelnych okien o korzystnych parametrach w zakresie izolacji.

Okna PCV Lwówek Śląski – wieloletnie doświadczenie i profesjonalne wsparcie

Dlaczego warto wybrać Europlast? Budujemy naszą ofertę z myślą o klientach – dlatego stawiamy wyłącznie na najlepsze rozwiązania. Okna Europlast powstają we współpracy z firmą REHAU, która odpowiada za dostarczanie profili. Bogate doświadczenie pozwala nam z kolei optymalnie dostosować procesy produkcji, by wytwarzane komponenty zapewniały rewelacyjną trwałość, doskonałą estetykę i skuteczną izolację termiczną oraz akustyczną.

Europlast to nie tylko rozbudowana oferta okien, lecz także dodatków, takich jak parapety i rolety. Do tego zapewniamy dostęp do profesjonalnych porad – w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących okien skontaktuj się z nami, by uzyskać wskazówki od specjalistów. Zapraszamy!


Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami