Okna PCV Kąty Wrocławskie


Gdzie można znaleźć wysokiej jakości, wytrzymałe i funkcjonalne okna PCV? Kąty Wrocławskie to jedno z wielu miejsc na mapie Polski, w których można skorzystać z oferty dolnośląskiej firmy Europlast. Wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z czołowymi producentami profili okiennych przekłada się na trwałość, solidne wykonanie oraz optymalne parametry izolacyjne. Sprawdź, co sprawia, że warto postawić właśnie na okna od Europlast.

Kąty Wrocławskie – okna Europlast z profilami REHAU

Typowa konstrukcja okna PCV obejmuje do 7 komór, wykonywanymi ze specjalnie wzmacnianych materiałów o wysokiej izolacyjności termicznej. W przypadku Europlast dostawcą profili jest REHAU – niemieckie przedsiębiorstwo, które już od 1948 roku dostarcza klientom sprawdzone, solidne rozwiązania z tworzyw sztucznych i nie tylko. W efekcie można liczyć na perfekcyjną jakość oraz wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, jak również skuteczne zabezpieczenie przed zmiennymi temperaturami na zewnątrz czy hałasem. W zależności od wybranego modelu okna mogą mieć nawet 7 komór, co pozwala dostosować parametry produktu pod kątem wymogów związanych z izolacją.

Okna PCV Kąty Wrocławskie – najciekawsze propozycje z oferty Europlast

Asortyment Europlast obejmuje szereg interesujących rozwiązań – zarówno same okna, jak i dodatki w postaci rolet czy drzwi. W przypadku okien można liczyć na szeroki wybór produktów różniących się wyglądem, parametrami oraz sposobem konstrukcji. Dostępne w Kątach Wrocławskich okna PCV to m.in. następujące serie:

● GENEO – modele pozbawione stalowego wzmocnienia, którego obecność mogłaby zmniejszać izolacyjność termiczną, zamiast tego wykorzystujące specjalny kompozyt RAU-FIPRO;

● REHAU SYNEGO – solidne, wytrzymałe i stylowe okna z dodatkową uszczelką środkową. Jej obecność pozwala zwiększyć izolacyjność termiczną, a tym samym – zredukować zapotrzebowanie na energię na ogrzewanie budynku. Okna dostępne w wariantach prostokątnych, łukowych, trójkątnych, ukośnych i szczeblinowych, opracowane z myślą o różnorodnych projektach domów;

Jak wybrać okna PCV? Kąty Wrocławskie z profesjonalnym wsparciem

Rozbudowana oferta pełna różnorodnych propozycji sprawia, że nie wiesz, który model będzie najlepszym wyborem? To żaden problem – aby uzyskać specjalistyczne, rzetelne wskazówki, wystarczy skontaktować się z zespołem Europlast. Pracownicy firmy zapewniają pomoc w dostosowaniu najlepszego rozwiązania pod kątem potrzeb i wymagań danego budynku. Co więcej, na stronie można znaleźć wygodny i przejrzysty konfigurator okien PCV, z którym podjęcie decyzji będzie jeszcze łatwiejsze.

Okna Kąty Wrocławskie – PCV jako sposób na energooszczędność

Wysoka wytrzymałość, solidne wykonanie i wybór spośród wielu różnych wariantów to jeszcze nie wszystkie zalety okien PCV. Warto skupić się przede wszystkim na możliwościach samego materiału. Polichlorek winylu to tworzywo sztuczne, które wyróżnia się m.in. wyjątkowym poziomem izolacyjności cieplnej. Dzięki temu budynki, w których zastosowano tego typu produkty, odznaczają się mniejszym zapotrzebowaniem na ogrzewanie. W ten sposób można zatem zmniejszyć zużycie energii, co pozwoli zachować zgodność z nowymi warunkami technicznymi i zadbać o środowisko naturalne. Skuteczna izolacja oferowana przez okna PCV Europlast zapewnia ponadto większy komfort cieplny zarówno zimą, jak i latem.


Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami