Okna PCV Strzegom


Jeśli chcesz zapewnić sobie komfort termiczny, zaoszczędzić na wydatkach za ogrzewanie i klimatyzację, a jednocześnie zadbać o styl domu lub mieszkania, postaw na nasze okna PCV. Strzegom to jedno z wielu miejsc, gdzie możesz skorzystać z propozycji Europlast. Przygotowujemy ofertę na podstawie realnych potrzeb naszych klientów, uwzględniając także indywidualne wymagania poszczególnych zamówień. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na tego typu okna w Strzegomiu i innych miastach Polski.

Energooszczędność na pierwszym miejscu – poznaj nowoczesne okna PCV

Okna PCV w Strzegomiu to aktualnie zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie tego typu. Są to produkty wykonane z użyciem polichlorku winylu – tworzywa sztucznego, które ma szereg korzystnych właściwości. Warto zacząć od wytrzymałości: okna z PCV są nie tylko bardzo trwałe, lecz także odporne na uszkodzenia mechaniczne, czynniki pogodowe i wiele innych zagrożeń. Stawiając na takie rozwiązanie, możesz wyeliminować problemy z pleśnią czy owadami. Nie jest to jednak jedyny atut okien PCV – obecnie warto zwrócić uwagę szczególnie na szczelność, która wiąże się bezpośrednio z energooszczędnością.

W ramach oferty Europlast dostępne są m.in. pięciokomorowe okna PCV, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Pierwszy z tych czynników jest szczególnie ważny dla osób, które doceniają spokój lub mieszkają tuż przy ulicy i potrzebują skutecznego sposobu na wyeliminowanie uciążliwych dźwięków. Drugi ma z kolei znaczenie dla każdego – wynika to zarówno z wymagań technicznych dla budynków, jak i komfortu użytkowników. Domy i mieszkania powstające w Polsce muszą być zgodne z określonymi prawnie wytycznymi dotyczącymi m.in. izolacji cieplnej. Kluczową rolę pod tym względem odgrywa izolacja termiczna okien – w przypadku produktów z PCV możesz liczyć na najniższe wartości współczynnika przenikania ciepła. To przekłada się na mniejszy wpływ na środowisko, a także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie ze względu na skuteczniejsze zatrzymanie ciepła wewnątrz.

Jakie wybrać okna PCV? Strzegom z najlepszymi rozwiązaniami

Jeśli planujesz zakup okien w Strzegomiu, postaw na naszą ofertę – znajdziesz u nas szereg rozwiązań, które sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Asortyment Europlast obejmuje m.in. okna SYNEGO z dodatkową uszczelką środkową i serię GENEO produkowaną z użyciem specjalnego kompozytu RAU-FIPRO. Produkty z linii GENEO otrzymały certyfikat Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt, dzięki czemu można mieć pewność, że są w pełni zgodne z wymaganiami dotyczącymi zużycia energii. Brillant Design oraz Euro Design 70 to z kolei propozycja dla osób, które chcą postawić również na nietypowe kształty okien – m.in. łukowe czy trójkątne.

Wszystkie z naszych propozycji łączy solidne wykonanie, wysoka wytrzymałość oraz doskonałe parametry techniczne. Aby nasi klienci mogli precyzyjnie dobrać okna do swoich potrzeb, przygotowaliśmy wygodny i przejrzysty konfigurator online.

Strzegom – okna PCV od firmy Europlast

Jesteśmy zaufanym dostawcą okien PCV w Strzegomiu, Jaworze, Legnicy i innych miastach Dolnego Śląska. Europlast ma ponad 25 lat doświadczenia na rynku, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wybór najlepszych rozwiązań powstających we współpracy z producentem profili REHAU. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,skontaktuj się z nami – eksperci Europlast chętnie pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania, adekwatnego do Twoich wymagań i preferencji. Dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz i przekonaj się, dlaczego okna PCV to tak popularny wybór.


Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami