OKNA pvc DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Kiedy praca staje się pasją, rzemieślnik staje się artystą.

Dlatego też oferujemy nie tylko wysokiej klasy okna ale także produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć okna w bezkompromisowej jakości, spełniające surowe wymagania technologiczne. Nasze okna łączą w sobie energooszczędność oraz elegancję, które tworzą niepowtarzalny charakter domu.

Tworzymy profesjonalny zespół ludzi z pasją. Wysokiej klasy technicy oraz doradcy są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Nasze doświadczenie wynika z ponad dwudziestoletniej współpracy z firmą REHAU - wiodącym producentem profili okiennych.

OKNA PCV EUROPLAST / OKNA LUBIN / OKNA LEGNICA / OKNA WROCŁAW

Od początku powstania firmy EUROPLAST, przyświecała nam idea by koncentrować się przede wszystkim na kliencie indywidualnym i jego osobistych potrzebach, dlatego też każde zadanie prowadzone jest trybem indywidualnym. Cały proces produkcji prowadzimy tak, by zaspokoić wymagania i życzenia konsumenta. Wraz z rozwojem naszymi klientami stały się zarówno przedsiębiorstwa budowlane jak i deweloperzy. Naszymi odbiorcami są również partnerzy zagraniczni.

Aby móc sprostać coraz bardziej wymagającym zadaniom, w 2017 roku przenieśliśmy produkcję do nowo wybudowanego zakładu w Prochowicach, gdzie na dużej przestrzeni oraz z innowacyjnym parkiem maszynowym tworzymy nowoczesne okna.

Dobra relacja z klientami oraz ich zadowolenie jest dla nas niezmiernie ważne. Wierzymy, że nasze okna zostaną z Państwem na długie lata.

OKNA PCV EUROPLAST / OKNA LUBIN / OKNA LEGNICA / OKNA WROCŁAW
 

dobre okna PCV profil Synego EUROPLAST Lubin

produkcja

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną.

sprzedaż

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego produktu. 

montaż

Oferujemy w pełni profesjonalny montaż dostosowany do wymagań poszczególnych budynków.

serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na najwyższym poziomie.

dobre okna PCV profil Synego EUROPLAST Lubin dzieci leża na dywanie i patrzą przez okno

wiedza
i doświadczenie

Przez wiele lat funkcjonowania udało nam się zdobyć silną pozycję w branży. Chęć ciągłego rozwoju, poserzania i polepszania jakości naszych usług, sprawiły że dzisiaj możemy zaoferować model współpracy na miarę Państwa oczekiwań. 

dobre okna PCV ze szprosem profil Synego REHAU EUROPLAST Lubin stylowe zasłony

pasja
i profesjonalizm

Okna to nasza pasja, a profesjonalizm to nasz standrad. Najwyższym priorytetem jest dla nas to, aby nasze produkty wpływały zarówno na estetyczność wizualną budynku, jak również na jego walory funkcjonalne.

dziewczynka i kot wygladają przez okno PCV SYNEGO EUROplast Lubin

konkurencyjność cenowa

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną oraz krótkim czasem realizacji. Stosowane rozwiązania, funkcjonalność, estetyka i trwałość oferowanych produktów są gwarantem satysfakcji naszych Klientów.

Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami
Nasze

Realizacje