Monter stolarki otworowej

Data wystawienia ogłoszenia 07.01.2020
Miejsce pracy Prochowice

Obowiązki

  • montaż okien, drzwi, bram garażowych i rolet;
  • obróbka okienna i drzwiowa;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia;
  • samochód montażowy ;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na adres email : biuro@europlast.com.pl

Z załączeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy PPHU EUROPLAST., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” Administratorem danych jest PPHU EUROPLAST z siedzibą 59-230 Prochowice ul. Polna 1A. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami
produkcja

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną.

sprzedaż

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego produktu.

montaż

Oferujemy w pełni profesjonalny montaż dostosowany do wymagań poszczególnych budynków.

serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na najwyższym poziomie.

dobre okna PCV profil Synego EUROPLAST Lubin dzieci leża na dywanie i patrzą przez okno

wiedza
i doświadczenie

Przez wiele lat funkcjonowania udało nam się zdobyć silną pozycję w branży. Chęć ciągłego rozwoju, poserzania i polepszania jakości naszych usług, sprawiły że dzisiaj możemy zaoferować model współpracy na miarę Państwa oczekiwań.

dobre okna PCV ze szprosem profil Synego REHAU EUROPLAST Lubin stylowe zasłony

pasja
i profesjonalizm

Okna to nasza pasja, a profesjonalizm to nasz standrad. Najwyższym priorytetem jest dla nas to, aby nasze produkty wpływały zarówno na estetyczność wizualną budynku, jak również na jego walory funkcjonalne.

dziewczynka i kot wygladają przez okno PCV SYNEGO EUROplast Lubin

konkurencyjność cenowa

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną oraz krótkim czasem realizacji. Stosowane rozwiązania, funkcjonalność, estetyka i trwałość oferowanych produktów są gwarantem satysfakcji naszych Klientów.