OKNA pvc DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Kiedy praca staje się pasją, rzemieślnik staje się artystą.

Dlatego też oferujemy nie tylko wysokiej klasy okna ale także produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć okna w bezkompromisowej jakości, spełniające surowe wymagania technologiczne. Nasze okna łączą w sobie energooszczędność oraz elegancję, które tworzą niepowtarzalny charakter domu.

Tworzymy profesjonalny zespół ludzi z pasją. Wysokiej klasy technicy oraz doradcy są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Nasze doświadczenie wynika z ponad dwudziestoletniej współpracy z firmą REHAU - wiodącym producentem profili okiennych.

OKNA PCV EUROPLAST / OKNA LUBIN / OKNA LEGNICA / OKNA WROCŁAW

Od początku powstania firmy EUROPLAST, przyświecała nam idea by koncentrować się przede wszystkim na kliencie indywidualnym i jego osobistych potrzebach, dlatego też każde zadanie prowadzone jest trybem indywidualnym. Cały proces produkcji prowadzimy tak, by zaspokoić wymagania i życzenia konsumenta. Wraz z rozwojem naszymi klientami stały się zarówno przedsiębiorstwa budowlane jak i deweloperzy. Naszymi odbiorcami są również partnerzy zagraniczni.

Aby móc sprostać coraz bardziej wymagającym zadaniom, w 2017 roku przenieśliśmy produkcję do nowo wybudowanego zakładu w Prochowicach, gdzie na dużej przestrzeni oraz z innowacyjnym parkiem maszynowym tworzymy nowoczesne okna.

Dobra relacja z klientami oraz ich zadowolenie jest dla nas niezmiernie ważne. Wierzymy, że nasze okna zostaną z Państwem na długie lata.

OKNA PCV EUROPLAST / OKNA LUBIN / OKNA LEGNICA / OKNA WROCŁAW
 

produkcja

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną.

sprzedaż

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego produktu. 

montaż

Oferujemy w pełni profesjonalny montaż dostosowany do wymagań poszczególnych budynków.

serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na najwyższym poziomie.

wiedza
i doświadczenie

Przez wiele lat funkcjonowania udało nam się zdobyć silną pozycję w branży. Chęć ciągłego rozwoju, poserzania i polepszania jakości naszych usług, sprawiły że dzisiaj możemy zaoferować model współpracy na miarę Państwa oczekiwań. 

pasja
i profesjonalizm

Okna to nasza pasja, a profesjonalizm to nasz standrad. Najwyższym priorytetem jest dla nas to, aby nasze produkty wpływały zarówno na estetyczność wizualną budynku, jak również na jego walory funkcjonalne.

konkurencyjność cenowa

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną oraz krótkim czasem realizacji. Stosowane rozwiązania, funkcjonalność, estetyka i trwałość oferowanych produktów są gwarantem satysfakcji naszych Klientów.

Otwórz się na nowe możliwości

Jesteśmy do dyspozycji

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteś zainteresowany wyceną?

skontaktuj się z nami
Nasze

Realizacje