dORADCA handlowo-techniczny

Obowiązki:

- Sprzedaż bezpośrednia
- Doradztwo w sprawie stolarki PCV
- Ofertowanie i wycena asortymentu firmy (okna PVC, bramy garażowe, rolety, drzwi)
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Dojazd do klientów na pomiary
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę pracy
- satysfakcję, że sprzedaży produktów wysokiej jakości.

monter stolarki otworowej

Montaż okien, drzwi, bram garażowych i rolet;
Obróbka okienna i drzwiowa;

Wymagania:
min. 2 lata doświadczeni w montażu stolarki (okien bram rolet);
Prawo jazdy kat. B;
Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach;
Dobra organizacja pracy;.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia;
Samochód montażowy ;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email : mierzwiak@europlast.com.pl

Z załączeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy PPHU EUROPLAST., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” Administratorem danych jest PPHU EUROPLAST z siedzibą 59-230 Prochowice ul. Polna 1A. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.